O nás

Spoločnosť TWIN Autosúčiastky, bola založená v roku 1992 so sídlom v Šuranoch. V začiatkoch spoločnosť zamestnávala 5 zamestnancov. Dovoz tovaru z Českej republiky a Poľska bol zabezpečený dvoma automobilmi. Spoločnosť uzatvorila v tých časoch zmluvy s výrobcami ako TEMAC Zvěřínek , Styl VDI Plzeň, Gumokov Hradec Králové atď. Štruktúra dodávateľov sa časom zmenila a k pôvodným dodávateľom z Českej republiky a Poľska pribudli z Maďarska, Nemecka, Číny a Tajvanu.

Postupom času pribúdalo aj viac zákazníkov, tým stúpli aj požiadavky na sortiment, a tak sa vybudovali k hlavnej budove sklady s autosúčiastkami, olejmi a mazivami, puklicami, diskami a autobatériami. K pôvodným piatim zamestnancom pribudli ďalší zamestnanci. V roku 2002 bola otvorená predajňa na ulici J. Simora 13 v Nových Zámkoch, momentálne v nej pracujú dvaja vyškolení pracovníci.

Prvoradou úlohou dneška je zabezpečiť dodávky odberateľom pravidelne a včas. Spoločnosť zabezpečuje svojimi pätnástimi dodávkovými vozidlami denný rozvoz do maloobchodných sietí a obchodov po celom Slovensku, vrátane Juhomoravského kraja Českej republiky a oblasť okolo Budapešti v Maďarsku.